Głogów: wakacyjna zmiana w Urzędzie Miejskim. WSO bez poniedziałkowych dyżurów
Jeśli planujesz w wakacje załatwić sprawy urzędowe w Głogowie, warto sprawdzić godziny przyjęć, zanim ruszysz do Urzędu Miejskiego. W lipcu i sierpniu mieszkańcy nie skorzystają z poniedziałkowych dyżurów w Wydziale Spraw Obywatelskich.
Zmiana dotyczy obsługi w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Głogowie i obejmuje dwa kluczowe miejsca, w których zwykle załatwia się najczęściej potrzebne formalności.
W lipcu i sierpniu nie będzie poniedziałkowych dyżurów w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Głogowie.
Urząd Miejski w Głogowie
Godziny obsługi mieszkańców w wakacje
W czasie letnich miesięcy, zamiast dodatkowych poniedziałkowych dyżurów, obowiązywać będzie standardowy tryb pracy. Oznacza to, że zarówno Biuro Obsługi Mieszkańca, jak i Dział Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych przyjmą interesantów w niezmienionych godzinach roboczych.
Mieszkańcy będą obsługiwani od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30.
- lipiec i sierpień: brak poniedziałkowych dyżurów w Wydziale Spraw Obywatelskich
- Biuro Obsługi Mieszkańca: przyjęcia od poniedziałku do piątku
- Dział Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych: przyjęcia od poniedziałku do piątku
Co warto zrobić przed wizytą
Dla wielu osób wakacje to czas urlopów, a jednocześnie okres, w którym rośnie liczba spraw „do nadrobienia” – od kwestii meldunkowych po formalności związane z dokumentami. Brak poniedziałkowych dyżurów oznacza, że planując wizytę, lepiej dopasować ją do dostępnych godzin pracy w tygodniu.
W tym okresie Biuro Obsługi Mieszkańca oraz Dział Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych będzie przyjmował mieszkańców od poniedziałku do piątku godzinach 7.30 – 15.30.
Urząd Miejski w Głogowie
Urzędnicy przypominają więc, by nie odkładać wizyty na poniedziałek „po godzinach” i zaplanować załatwienie spraw w przedziale 7.30 – 15.30.
Komentarze (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!